środa, 24 grudnia 2014

Wesołych świąt! :D

Nie mam czasu na nic, ale życzenia na blogu złożyć trzeba! :D więc będzie tak na szybko ;)
Wiele razy miałam pokusę, by porzucić tego bloga, skończyć już całą swoją przygodę z blogosferą. Wiele razy traciłam wiarę w siebie i w to, że cokolwiek potrafię. A Wy zawsze podnosiliście mnie na duchu, Wy zawsze tu byliście. Choć wiem, że nie każdy od początku i nie każdy do teraz, ale byliście. I z całego serca Wam za to dziękuję i mam nadzieję, że będziecie jeszcze trochę ze mną i z tą historią :)
Chcę Wam życzyć wszystkiego, co najlepsze, wiele szczęścia, radości, pokoju w duchu i oczywiście mnóstwo weny! ^_^ żeby wszyscy ci, którzy prowadzą bloga mieli do tego siłę i zapał, niektórzy może zdecydowali się wrócić do dawno porzuconego i zapomnianego ;> i by każdy odczuwał z tego przyjemność i czerpał radość :D aby te święta spędzone w gronie rodziny i przyjaciół były jeszcze piękniejsze od poprzednich i aby wśród przepięknie przystrojonych choinek i mnóstwa podarków nikt nie zapomniał prawdziwej istoty Bożego Narodzenia :)
Wesołych świąt! :*

Wasza Lily :>

5 komentarzy:

 1. Dziękuję za życzenia! Wesołych, zdrowych i spokojnych świąt! Życzę tobie i wszystkim, którzy to przeczytają dużo prezentów, odpoczynku i spełnienia wszystkich marzeń. Mam nadzieję, że nie macie za dużo nauki i możecie odpoczywać z rodzinami. Życzę też wszystkim, którzy gdzieś wyjeżdżają miłej podróży, a tym, którzy prowadzą bloga dużo weny i satysfakcji z napisanych rozdziałów.

  OdpowiedzUsuń
 2. O mamunciu, jak mnie tu dawno nie było. Stęskniłam się za tą historią i całym internetem.
  Ho, ho, ho... Wesołych Świąt! Dużo świetnie napisanych rozdziałów, weny i wszystkiego najlepszego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też życzę Ci wesołych świąt (może trochę po fakcie...), zdrowia, wiary we własne możliwości i czasu na pisanie kolejnych wspaniałych rozdziałów, oczywiście ;-)
  Gabi

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt, i niech wena ci dopisuje!
  Co prawda jest już końcówka świąt ale...
  Ale i tak Wesołych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam, że dopiero teraz, ale mam nadzieję, że ty i wszyscy, którzy to przeczytają mieli wspaniałe, zimno-śnieżne i rodzinne święta oraz dostali dużo prezentów (zwłaszcza książek) pod choinkę. Obyś nigdy nie przestała wierzyć w siebie i swoje umiejętności pisarskie.
  Pozostaje mi jedno- szczęśliwego nowego roku!
  Grace

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz c: one naprawdę bardzo pomagają w prowadzeniu bloga
I proszę o niespamowanie pod postami :) do tego jest zakładka SPAM