SPAM

185 komentarzy:

 1. sto-osiemdziesiat-stopni.blogspot.com opowiadanie ff o Igrzyskach śmierci

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam, dopiero sie rozkręcam ;)
  igrzyska-54-glodowe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć ! Zapraszam na http://nevergiveup151900.blogspot.com jeżeli byłabyś zainteresowana opowiadaniem o trochę innej tematyce niż wampiry, demony itp ;p
  za niedługo stworzę też bloga z dramione i igrzyskami śmierci więc liczę na komentarz, czytelnika a może nawet obserwatora ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. [SPAM]
  Yennefer Black jest młodą autorką poczytanych powieści fantastycznych. Kiedy wydaje się jej, że jako powieściopisarka osiągnęła wszystko, o czym mogła tylko marzyć, czuje, że wena ją opuszcza. Zmęczona powtarzającymi się schematami i monotonnymi fabułami postanawia zrobić sobie przerwę w pisaniu.
  Pewnego dnia, wracając nocą przez park, znajduje zwłoki brutalnie zamordowanego chłopaka. Kiedy miejskie gazety straszą mieszkańców mitami o wampirze, panna Black zaczyna interesować się prowadzonym przez jej siostrę śledztwem.
  Nie ma pojęcia, że już niedługo będzie musiała zweryfikować, ileż to prawdy kryje się w jej własnych powieściach, które jeszcze niedawno uważała za twór wytwór wyobraźni.
  Ciemność skrywa wiele tajemnic. Czy Yennefer pozna je wszystkie?
  http://tajemnice-ciemnosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. eastofredsun.blogspot.com

  Zapraszam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć! Zapewne znasz ideę katalogów blogowych. Chciałabym Cię zaprosić do dołączenia na Pisane Ogniem. Oprócz katalogu, publikowane będą także instrukcje, wskazówki i poradniki mające pomóc w pisaniu.
  Pozdrawiam
  http://pisane-ogniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć. Zapraszam do zapoznania się z pierwszym rozdziałem na blogu http://www.corkaczasu.blogspot.com/ Mam nadzieję, że spodoba Ci się ta historia. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, założyłam Katalog Blogów- Pisane z pasją. Chciałabym zaprosić cię do zgłoszenia swojego bloga, bo bardzo podoba mi się twój styl pisania oraz ogólnie tw wersja pierwszych igrzysk śmierci...
  Zapraszam: http://pisanezpasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję, twoje zgłoszenie na Pisane z pasją zostało przyjęte. Blog zostanie dodany do katalogu w ciągu tygodnia.
  Pozdrawiam
  Victoria Hope

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja zapraszam na mój nowy blog http://atramentowa-dusza.blogspot.com/, gdzie będą wszystkie moje opowiadania, które napisałam do tej pory. ^^ Wszystkie inne blogi usunę jak tylko się uporam z tym wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak coś, to jestem ja. Lewiatan, który zmienia nicki jak rękawiczki. Wszystko przez to, że chcę już wiosny i musiałam coś zmienić. Padło jak zwykle na nick.

   Usuń
 11. Lycanos Private School można by uznać za normalną szkołę. Ale uznawanie przez ludzi z zewnątrz nie nawiązywało do tego, czy szkoła była normalna czy też nie. Zagłęb się w tajemnice tej snobistycznej, wyidealizowanej szkoły razem z Angel, dziewczyną wyczekiwaną przez uczniów i... nie tylko.
  http://lycaonshighschool.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Szept Przeznaczenia
  Wyjeżdżając z rodzinnego miasta musiałam zostawić wszystko. Przyjaciela, który był moją jedyną ostoją w trudnych chwilach. Ukochany pokój na poddaszu, który udało mi się zaprojektować według własnego widzi mi się. A teraz muszę wszystko odpuścić. Zacząć sobie układać życie od nowa w nowym miejscu, otoczeniu i rodzinie, z którą jedyne co mnie łączy to częściowe geny. Ale co zrobić, kiedy ostatnia osoba, która dawała ci tę przystań odeszła. Nachylić kolejny policzek i czekać na cios od losu? Nie. Z wysoko uniesioną głową wyjść wszystkiemu na przeciw. Z uśmiechem na ustach, choć z lękiem w sercu. Z błyskiem w oku, lecz z niepojętymi myślami. Ale jednak z radością. Radością, którą chętnie zobaczy los, pisząc dla nas całkiem nową historię.
  Chcesz poznać moją historię?
  Wejdź i przeżyj to wszystko wraz ze mną.

  Szept Przeznaczenia

  OdpowiedzUsuń
 13. Codziennie żyje na granicy ze śmiercią.
  Każdej nocy zasypia z myślą, że jutro się nie obudzi.
  Codziennie boryka się z nałogiem, o który inni nawet by ją nie posądzili.
  Mała, nieporadna Lottie. To właśnie ona skrywa swój mały śmiertelny sekret. Tylko... czy zdąży uratować się zanim będzie za późno?

  http://my-deadly-addiction.blogspot.com/ - zapraszam :).

  OdpowiedzUsuń
 14. Zagubiłeś się w labiryncie sukcesu? Nie możesz znaleźć ścieżki do popularności? Pragniesz poznać własne słabości i eliksir, który pomoże je wyeliminować?
  Zamek Ocen czeka z otwartymi wrotami!
  Rozpocznij podróż do doskonałości!
  [www.zamek-ocen.blogspot.com]
  (Jeśli treść komentarza obraziła Cię w jakikolwiek sposób lub po prostu nie tolerujesz spamu – usuń go).

  OdpowiedzUsuń
 15. [SPAM! z góry przepraszam, ale reklama to reklama ;)]
  Rok 2015.
  Tajemniczy wstrząs elektromagnetyczny został wyłapany przez dwa wydziały ISAYSS. Zarówno kanadyjski, jak i portugalski, twierdzą, że źródło znajduje się na terenie Polski. Agencja nie jest jednak w stanie odkryć prawdy o tajemniczym sygnale. Przewodnicząca sektora Szóstego wplątuje się w niebezpieczną intrygę uknutą przez samego Diabła, a kartami przetargowymi okazuje się czwórka zdrajców Lucyfera przyjęta do ISAYSS. Dodatkowo, dziewczynie zaczyna bardzo na kimś zależeć...
  Dlaczego zdrajcy znaleźli się w agencji?
  Dlaczego Diabeł stworzył tak zawiłą zagadkę, której odkrycie ma rozpocząć Trzecią Wojnę Światową?
  Dlaczego rządzący światem Zarząd nie chce wtrącać się w działania swojego odwiecznego wroga?
  Nikt nie wie, jak długo te pytania pozostaną bez odpowiedzi.
  Może ty dowiesz się tego pierwszy?

  Trzymaj Mnie

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na nowy rozdział na forgetting-road.blogspot.com i liczę na opinię
  Devrait

  OdpowiedzUsuń
 17. SPAM
  Była, jest i będzie. Nie pokona jej nawet śmierć. Mimo że ciało ulegnie rozkładowi, a kości skruszeją, dusza przetrwa wszystko, nie porzuci życia ziemskiego. Będzie się błąkać po najodleglejszych krańcach świata, krańcach ludzkiej wyobraźni.
  Podobno w przyrodzie nic nie ginie - ona jest tego najlepszym dowodem.

  Serdecznie zapraszam na Słowa Sercem Pisane.

  OdpowiedzUsuń
 18. Nominowałam cię do nagrody - Award of Insanity. Więcej na http://atramentowa-dusza.blogspot.com/p/blog-page_13.html.

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj!
  Przedstawiam blog zawierający wszystko w jednym...
  http://r--evolve.blogspot.com/
  Zapraszam również do oceny, nie tylko blogów †

  OdpowiedzUsuń
 20. Każdą chorobę da się wyleczyć. Tą też. Ale trzeba chcieć sobie pomóc. Ona straciła nadzieję na lepsze jutro. Straciła wiarę w siebie. Nie chcę już walczyć, ale musi. Każdego dnia staje przed lustrem i walczy z myślami. Dziewczyna chcę odejść z tego świata, jednak Bóg jej na to nie pozwala. On wie że ona przetrwa to, ale przecenia ją. Wszystko zaczyna się przeprowadzką do ojca. Poznaje miłość. Choć o tym nie wie. Może dlatego jest taka w stosunku do niego. Pozostaje tylko jedno pytanie. Czy zaufa mu?
  Serdecznie chciałabym zaprosić cię na mojego bloga: http://love-taught-me-to-choose.blogspot.com/. Liczę na szczerą opinię z twojej strony.

  OdpowiedzUsuń
 21. Po piętnastu latach po wielkiej rebelii w Kapitolu, Dystrykty wciąż nie mogą zapomnieć o 75 latach nędzy i strachu o własne dzieci, a tym bardziej o Głodowych Igrzyskach. Dlatego właśnie wszystkie 12 Dystryktów postanawia zemścić się na Kapitolu i zmusić go do urządzenia ostatnich już w historii Igrzysk, w których udział wziąć mają Kapitolińskie dzieci. Vesper została wylosowana. Ale czy poradzi sobie na arenie, która przekracza granicę jej koszmarów?
  Serdecznie zapraszam pod adres:
  http://zemsta-dystryktow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Rise of the guardians (pol. Strażnicy Marzeń) to wielka przygoda, opowieść o grupie bohaterów, a każdy z nich ma niezwykłe zdolności. Każdy zły duch, znany jako Mrok, chce przejąć władzę nad światem, nieśmiertelni Strażnicy Marzeń muszą po raz pierwszy w historii połączyć siły, by ocalić nadzieje, wierzenia i wyobraźnię dzieci na całej Ziemi.
  Jedną z głównych bohaterów, który za wszelką cenę chce powstrzymać Mroka przed jego złowieszczymi planami jest Sarah. Która do tej pory pragnęła tylko jednego...być wolnym duchem, lecz znów będzie musiała stanąć wraz z strażnikami u boku w jak dotąd najtrudniejszym zadaniu jakim się zmierzy. Jednak nie będzie to takie łatwe. Oprócz Mroka, będzie musiała trzymać w tajemnicy sekret, który może wiele zmienić w życiu jej jak i Jack'a Frost'a nieodwracalnie.

  http://rise-of-the-guardians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Siedziałam w ciasnym pokoju mojego przyjaciela, a może nawet chłopaka rozmyślając. W głowie roiło się od zaplątanych myśli. Uświadomiłam sobie, że nie mam nic. Czułam przenikającą mnie pustkę. Spadłam na samo dno. Kiedyś byłam na szczycie. Miałam wspaniałych przyjaciół, pięknego chłopaka. Straciłam z nimi kontakt bardzo dawno temu. Dokładnie tego dnia kiedy poznałam Annę.
  (frag. prologu)
  Zapraszam na opowiadanie o bogatej, ale samotnej dziewczynie. http://uzaleznienie-27.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Rozdział 5 na zyjaca-dla-atona.blogspot.com - zapraszam. :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Witaj. Zapraszam na nowy rozdział na zabioreciwszystko.blogspot.com. Jak obiecałam, tak jest. ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. zapraszam na zyjaca-dla-atona.blogspot.com pojawiło się w ostatnim czasie kilka rozdziałów. :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Witaj!
  Jeśli masz ochotę poczytać lub podyskutować o szeroko rozumianym słowie pisanym, o swoich doświadczeniach literackich związanych tak z pisaniem jak i czytaniem internetowej literatury - wpadnij na bloga pod-natchnionym-grafomanem.blogspot.com
  Wszyscy, którym do życia niezbędne jest tworzenie i pochłanianie wszelakiej pisaniny są mile widziani.

  OdpowiedzUsuń
 28. "Dlaczego inni pozostaje innym? Na czym polega Sprawa naszej nienawiści do niego, naszej nienawiści do niego w samym jego istnieniu?"
  Poniżani, torturowani, więzieni, zabijani - taki los spotyka obdarzonych różnymi cechami niż ogół. Jak jeden może decydować o drugim na podstawie wyglądu? Rasizm niewolił i niewolić będzie ten świat, bez względu na nowe prawa czy obowiązki wprowadzane.
  Kto ma większą rację - ci, którzy ukrywają się w podziemiach, czy ci, którzy walczą?
  Zawsze w tłumie znajdą się jednostki chcące walczyć nie o swoje przekonania, a o swoją wolność.
  http://nigrarum-oves.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam na nowy rozdział na forgetting-road.blogspot.com i liczę na opinię
  Devrait

  OdpowiedzUsuń
 30. Miłość, przyjaźń, nienawiść, cel, pożądanie, władze, pieniądze. To właśnie rządzi światem? Która z tych rzeczy jest najważniejsza? Nic nie jest białe ani czarne. Są różne odcienie bieli jak i czerni, prawda? Czy jeśli się zakochasz, ma znaczenie kim on jest? Może być najgorszym draniem, ale ty i tak będziesz go kochała, prawda? Może pakować się w ciągle w kłopoty, ranić cię, ale ty nadal będziesz ją kochał, zgadza się? Uwierz w siebie, w niego/nią i w nas. To oszczędzi wam wiele problemów.
  http://nosze-jak-blizne-po-wojnie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Hej!
  Chcesz mieć reklamę swojego bloga w postaci filmiku za darmo? Zapraszam na http://zielona-zwiastunownia.blogspot.com/! Spróbujemy to zrobić najlepiej,jak możemy! Czekam właśnie, na ciebie! :)
  Zizunaczek.

  OdpowiedzUsuń
 32. Hej :)
  Jeszcze nie przeczytałam całego Twojego opowiadania, bo pewnie trochę mi to zajmie, a na razie nie miałam w ogóle czasu. Zabieram się do lektury :)
  A na razie zapraszam na rozdział 2 na http://magiczna-narnia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam na www.dziewczyna-phoenixa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Zdarzenia losowe

  Możesz być władcą w swoim małym, własnym świecie, możesz być jego pępkiem, wszystkim, czym tylko chcesz, ale tu nie decydujesz o niczym. Tu jesteś tylko biernym obserwatorem, komentatorem, który wnosi siebie w tą opowieść, ale nie jest ważniejszy od Losu. To Los dyktuje wszystko, to jego polecenie - nawet to wypowiedziane szeptem i niedbale - może sprowadzić śmierć lub potępienie. Tu Los jest najważniejszy. Możesz tego nie odczuwać, ale nie waż się o tym powiedzieć. Bo on jest obok, i wie, co robisz, co myślisz, co czujesz.
  Zbiór opowiadań, refleksji i listów z życia wziętych.

  http://zdarzenia-losowe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Myślisz, że jesteś sam? Myślisz, że masz wokół siebie ludzi, którzy cię kochają? Może i tak to wygląda z pozoru, ale każdy ma dwie strony. Potrafiłbyś się przyznać do winy? A może zachowałbyś się jak tchórz i zrzucił winę na kogoś innego, udając amnezję? Co kieruje ludzi do takich czynów albo jeszcze innych rzeczy? Dowiedz się sam,
  http://zostan-ze-mna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Katherine Winetrop w swoim krótkim życiu zdążyła przeżyć odejście ojca, śmierć młodszego brata i szpital psychiatryczny. Teraz prześladuje ją sen, w którym otacza ją ciemność, a ziemia wali się dookoła niej. Podczas gdy do szkoły przychodzi tajemniczy chłopak, zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy. Z kranu zaczyna sama lecieć woda, a rośliny rosną w zatrważającym tempie. Do tego coraz częstsze informacje o podpaleniach. Co się dzieje? I jaką rolę ma w tym Katherine?

  Zapraszam na najnowsze opowiadanie fantasy „Dziedzictwo Ziemi”.
  http://dziedzictwo-ziemi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Witaj!

  W imieniu swoim i całej Załogi Ocenialni(www.Shiibuya.blogspot.com) z przyjemnością zapraszam Cię w nasze skromne progi. Chcesz uzyskać obiektywną opinię na temat swojego bloga? Jesteś ciekawy, co możesz poprawić, edytować, ulepszyć? Zastanawiasz się nad jakością Twych postów? Pragniesz, by ktoś zdiagnozował Twoją poprawność? Chcesz rozwijać się i tym samym sprawić, by inni chętniej odwiedzali Twoją stronę?
  Nasi Oceniający pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości, zanalizują treść, wyłapią słowne potyczki, przyjrzą się dokładnie Twojemu szablonowi i ramkom, doradzą Ci, jaki napis na belce będzie odpowiedni, postarają się zrozumieć adres i przesłanie bloga. Jesteś na to gotowy? Wspaniale! Nie czekaj i zgłoś się, jesteśmy tu dla Ciebie!

  Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszej Załogi, serdecznie zapraszam do zakładki "Rekrutacja", ponieważ nabór jest aktualnie otwarty.

  PS Przepraszam za spam. Wiem, jak bardzo potrafi on człowieka zirytować, ale myślę, że rozumiesz, iż czasem bez niego nie da się przekazać innym usług Ocenialni. Jeśli uważasz to za stosowne, skasuj komentarz zaraz po przeczytaniu.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 38. Idylliczne szczęście. Sielanka.
  Miłość dwojga nastolatków.
  Kochają się ponad wszystko.
  Z pozoru - nic nie może odebrać im tego szczęścia.
  W rzeczywistości - jedno zdarzenie zmienia wszystko.
  Pryska jak bańka mydlana - Echo Twoich Słów.
  http://echo-twoich-slow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Chciałby powiadomić Cie że jesteś w moim spisie ulubionych opowiadań w http://62ig.blogspot.com/!

  OdpowiedzUsuń
 40. Witam.
  Zapraszam na Książki Są Najlepszym Przyjacielem. Jest to blog z recenzjami książek fantasy.

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam na rozdział 3 ;*
  http://magiczna-narnia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Witam
  Na http://forgetting-road.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział. Zapraszam i licze na opinię.
  Devrait.

  OdpowiedzUsuń
 43. Witam. Chciałam poinformować, że po długiej nieobecności blogowy-katalog.blogspot.com wznawia swoją działalność pod nowym adresem. Serdecznie zapraszam na stos-roznosci.blogspot.com
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy niewinne dziewczę jest zdolne do zabijania? Jeśli pewnego dnia znajdzie się w przedziwnej krainie, a jej jedyną możliwością przeżycia będzie usługiwanie tajemniczej kobiecie, morderstwa na jej życzenie, co wtedy? Zrobi to, a może będzie uciekać? Jedno jest pewne, jeśli chociaż raz odwiedzisz tę kryształową krainę nigdy nie wrócisz. Musisz wybrać, zło czy dobro? Ale uważaj, w tym jest haczyk, bowiem nic nie jest takie jakim się wydaje. Zaryzykujesz?

  escape-from-reality.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. http://25ig.blogspot.com/ chyba lepsze niż Enobaria ;)

  OdpowiedzUsuń
 46. Autorka z góry przeprasza za SPAM.
  Zapraszam na bloga z opowiadaniem YAOI. (związek mężczyzna-mężczyzna) Będą zawarte tam sceny erotyczne, dlatego jeśli ktoś nie lubi takich rzeczy, szczerze przepraszam.
  Historie opowiadające o miłości... zakazanej miłości dwóch mężczyzn. Opowiada o ich poznaniu, pasji, miłości... wszystko jest jednak oparte na końcu. Oneshot, twoshot... Zobaczymy!

  Link:
  http://big-yaoi-love.blogspot.com/

  ` Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 47. Ślicznie tu u cb ;*

  Zapraszam do mnie -->
  http://patrycja-patrishia-klodzinska.blogspot.com/ . Jak się spodoba to proszę o
  zaobserwowanie oraz komentarz :) Na pewno się odwdzięczę.

  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 48. Czasy, w których opowieści o duchach są rzadkością. Zanikły horrory. Naukowcy stwierdzili, że zaśmiecanie umysłu czymś co nie istnieje, jest głupotą. A jednak. W Halloween urodziła się Lisa. W wieku pięciu lat, straciła matkę w wypadku. Jej ojciec po tym wszystkim się załamał. Rzucił pracę, zaczął pić. Nigdy nie wychodzi z domu. Lisa znajduje wsparcie w babci, która postanawia zamieszkać z nimi. W szesnaste urodziny dziewczyny, wszystko się zmienia. Od tamtej pory je widzi, rozmawia z nimi. Duchy, które miały być bajką, zostają jej przyjaciółmi. Dzięki nim, idzie dalej przez życie. Ale czy na pewno? Wkrótce spotyka starszego od niej, o dwa lata chłopaka - Luka. Jest w podobnej sytuacji co ona. Lisa nie ufa nieznajomemu. Stara się go unikać. Niedługo po tym, własna matka próbuje ją zabić. Dziewczynie pomaga babcia, która stara się przekonać córkę, aby ta dała spokój. Czy Lisa odkryje tajemnice matki? Czy stanie się taka jak ona? Jaką role w tym wszystkim odegra nowo poznany chłopak?

  http://nieodkryte-sekrety.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. Ta historia nie jest bajką.
  Nie jest wesoła ani szczęśliwa, nie ma happy endu ani tych wszystkich przesłodzonych istotek, które dookoła rozsiewają szczęście.
  Nie. Ta historia to koszmar błędnie zwany życiem. To coś, z czym trzeba się pogodzić i w to uwierzyć, zamiast przenosić się w świat baśni. Ale czy to do końca pozostaje prawdą? A co jeśli okazałoby się, że bajki naprawdę istnieją? Że życie to nie tylko bolesna rzeczywistość. Czyżby istniała swego rodzaju magia? Owszem. Istnieje. Wszystkie bajki mają szczęśliwe zakończenie, bo ktoś czuwa nad ich przebiegiem. Ktoś, kogo zwą strażnikiem opowieści..

  [http://strazniczka-opowiesci.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów. Zgłoszonym oferujemy także możliwość recenzji!

  www.blogobranie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. To nowy blog ze spisem opowiadań, nie tylko z serwisu blogspot.com. Zachęcamy do zgłaszania swoich blogów, zapewniamy miłą współpracę. Serdecznie zapraszamy: http://magiczny-portal-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 53. [Spam]

  zapraszam na moje opowiadania :)

  http://independent-secrets.blogspot.com/
  Rachel jest nastolatką, która ma prawie wszystko, czego może chcieć dziewczyna w jej wieku. Kochającą matkę, przyjaciółki, pieniądze i wiele, wiele innych. Jednak powoli zaczyna tracić wszystko po kolei. Jak potoczą się jej losy? Czy Rachel się zmieni? A może pozna nowych ludzi i zazna w końcu prawdziwej miłości?

  http://dont-losecontrol.blogspot.com/
  Vanessa to niewyróżniająca się z tłumu dziewczyna. Pilna uczennica, która nie wymaga wiele. Niestety, ma niską samoocenę i nienawidzi swojego życia. Czy uszczęśliwi ją nowo poznany chłopak? Czy wprowadzi ją w jeszcze mroczniejszą stronę?

  OdpowiedzUsuń
 54. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 55. Witajcie! Piszę o ostatnich głodowych igrzyskach.O tym, co działo się po wygranej 13 dystryktu. Dopiero zaczęłam, jeśli chcecie to wpadajcie:
  ostatnieigrzyska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 56. Nominowałam Cię do Liebster Award. Więcej informacji tu: http://przypadki-sabrine-carter.blogspot.com/p/liebster-award.html
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 57. Pamiętacie, kiedy byliście małymi dziećmi i wierzyliście w bajki, marzyliście o tym, jakie będzie wasze życie? Biała sukienka, książę z bajki, który zaniesie was do zamku na wzgórzu. Leżeliście w nocy w łóżku, zamykaliście oczy i całkowicie, niezaprzeczalnie w to wierzyliście. Ostatecznie dorastacie, podobnie z resztą jak Anastasia Collins, której życie odwraca się o 180º po wizycie pewnego mężczyzny. Dopiero wówczas dowiaduje się prawdy o swoim życiu. Bajka, w którą wierzyła w pewnym sensie okazuje się prawdą. Dziewczyna wkracza do świata istot znanych głównie z legend oraz baśni. Chowana w jej sercu iskierka nadziei, że któregoś dnia otworzy oczy i to wszystko stanie się prawdą jest jaśniejsza jak nigdy przedtem. Jednak z czasem i ona odkrywa, że baśń może się nieco różnić od naszych wyobrażeń.

  • http://daughter--of--destiny.blogspot.com/ •

  OdpowiedzUsuń
 58. Zapraszam na kolejny rozdział:http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Witam, na blogu http://forgetting-road.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział. Zapraszam i liczę na opinię.
  Devrait

  OdpowiedzUsuń
 60. Niebezpieczna, seksowna, drapieżna, władcza. Te słowa mogą kojarzyć Ci się tylko z jedną osobą. I to jest Jennifer McCalister - siostra wielkiego Anasso, króla demonów, który może Cię zabić spojrzeniem, zresztą jak ona.

  Jack jest przystojnym i raczej spokojnym wampirem, żyjącym na własną rękę. Ale wszystko się zmienia, gdy kobieta, o której marzył przez kilkadziesiąt lat, przyjeżdża do jego miasteczka. Fantazje, które codziennie budziły go w środku nocy, staną się prawdą.

  Ale czy szczęście może trwać wiecznie? Nigdy.
  Czy mogą stworzyć nową miłosną parę? Nigdy.
  Więc będzie to ZAKAZANA MIŁOŚĆ.

  Namiętność. Problemy. Seks. Niebezpieczeństwo. Miłość. Demony. Fantazje. Rodzina.
  Zapraszam:
  do-not-say-anything.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 61. Twoje zgłoszenie zostało dodane!
  Serdecznie pozdrawiam Louise :)

  OdpowiedzUsuń
 62. http://shadow-of-the-day-hey.blogspot.com/
  zapraszam na nowe opowiadanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 63. estem Melissa, córka burmistrza piątego dystryktu. Lecz moje życie, nie jest usłane rózami. Córeczka burmistrza to, nie tylko bankiety i jakieś ważne sprawy. To też życie, wolność, cieszenie się życiem. Kwiaty i ich niebiański zapach. Nawet mi zdarza się złamać prawo, lecz nikt o tym nie wie. Oby tak zostało.

  http://64ig.blogspot.com/

  czekam na kolejny rozdział więc nie komentuję teraz

  OdpowiedzUsuń
 64. Mam na imię Amy, choć inni mówią na mnie też Liszka. Mieszkam w Piątym Dyskrykcie. Nie mam przyjaciół, chłopaka. Szukam miłości, ale jej nie znajduję. Nie mam prawie nikogo.
  Jest ciężko. Co roku moje życie jest zagrożone.
  Pewnego dnia dzieję się to, czego tak się boję.
  Trafiam na arenę.
  Zapraszam : http://liszka-hunger-games.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Zapraszam na trzeci rozdział na: http://przypadki-sabrine-carter.blogspot.com/
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 66. Został skradziony Kamień Pokoju. Między każdą rasą wybucha wojna. Stowarzyszenie Czarownic wybiera z każdego rodu jednego przedstawiciela, który razem z innymi śmiałkami wyruszy na niebezpieczną wyprawę, by odzyskać Kamień oraz dowiedzieć się jak, dlaczego i kto go ukradł.
  Wszyscy Ci Wybrańcy będą musieli stawić czołu wielkiej grze, w która się wplątali...

  Jeden demon...
  Jeden anioł...
  Jedna wampirzyca...
  Jeden wilkołak...
  Jedna hybryda...
  Jeden człowiek...
  I czarownica XXI wieku...

  Siedem tych śmiałków musi znaleźć Kamień Pokoju, ale czy wrócą wszyscy?
  To zagadka, którą nie potrafią odgadnąć nawet najstarsze czarownice...
  Czy ktoś umrze? Kto umrze?
  Kto wyjdzie z całej wyprawy cało, a kto będzie miał duże problemy?
  Zdrada jednego członka?

  By dowiedzieć się jak skończą wszystkie te istoty zajrzyj na bloga:
  wygnanie-losu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 67. Nominowałam cie do Liebster Award na Igrzyskach Rosalie.
  Szczegóły w zakładce "Kryptonim LA".

  OdpowiedzUsuń
 68. 71 Głodowe Igrzyska. Żeby przeżyć wiedz, że musisz spełniać parę warunków. Pierwszy, musisz być silny i zwinny. Drugi, musisz potrafić polować, umieć pracować w terenie, myśleć. Trzeci... właśnie trzeci. Ja przysięgłam sobie, że nikogo nie zabije. Myślałam, że nie potrafię, a jednak. Zabiłam jednego. Widziałam jak zimne ciało upada na ziemie. Słyszałam krzyki, widziałam jak zabijali moich przyjaciół. Czy po Igrzyskach mogłam się czymś jeszcze martwić? Przeżyłam, a właściwie przeżyło nas czterech. Myśleliśmy, że to koniec, że już nigdy nie będziemy musieli oglądać śmierci bliskich, że już nigdy nie doznamy cierpienia. Każdy z nas się mylił. A mogliśmy się domyśleć. Przecież Kapitol potrzebuję jednego zwycięzcy, nie czterech. Nie odpuszczą dopóki nie zostanie jeden z nas. Czy to będę ja? Właśnie, czy to będę ja... Nie, nawet bym nie chciała. Igrzyska się jeszcze nie skończyły. Albo przeżyjemy, albo zginiemy.
  Razem.

  Zapraszam! Dopiero zaczynam pisać. Jeszcze raz serdecznie zapraszam! :)
  http://through-the-glory-of-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. Zapraszam na rozdział VI na http://przypadki-sabrine-carter.blogspot.com/
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 70. Kilka setek lat temu wybuchła wojna pomiędzy Królestwem Żywiołów, a Królestwem Cienia. Bitwa trwała kilkanaście lat, w czasie której zginęła jedna z czarownic Królestwa Żywiołów - Oriana. W tym samym dniu wiedźma ze strony Królestwa Cienia poleca jednemu z wojowników zadanie polegające na dopilnowaniu, aby wnuczka Oriany nie dowiedziała się o swoim pochodzeniu, aż do dnia swojej śmierci. Oprócz zadania, Noemi wręcza wojownikowi zakazaną księgę. Mężczyzna jest zmuszony do złożenia przysięgi, że jeśli nie wykona zadania zostanie przeklęty i klątwa ześle na niego ciężką chorobę. Czy mu się uda? Czy odnajdzie dziewczynę i dopilnuje, aby nigdy nie poznała prawdy?
  [www.zakazana-ksiega.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 71. Za trzy miesiące Francis Jones zaczyna studia prawnicze, jednak największym marzeniem dziewczyny jest zostanie artystką. Gdy na początku wakacji do posesji obok wprowadza się nowa rodzina, Fran nawet nie przeczuwa, jak może skończyć się jej przyjaźń z nowo poznanym Andrew i jego siostrą bliźniaczką Lorrie…

  http://tam-gdzie-spadaja-marzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 72. betowanie.blogspot.com

  Lubisz pomagać innym? Potrafisz posługiwać się poprawną polszczyzną i troszczysz się o nasz język ojczysty? Lubisz czytać opowiadania i poprawiać w nich błędy? Chcesz zostać beta-readerem?
  To miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zakładki „Rekrutacja”.

  Piszesz opowiadanie? Chciałbyś poprawić jego jakość merytoryczną? Poszukujesz bety, która przeczyta kolejny rozdział przed publikacją lub zostanie z Tobą na stałe?
  I dla Ciebie coś się tu znajdzie! Zapraszamy do przejrzenia ofert.

  Jeśli otrzymałaś/eś już taką informację bądź korzystasz z naszych usług – przepraszamy. Nie sposób wszystko ogarnąć przy takiej wielkości blogosfery.

  OdpowiedzUsuń
 73. http://welcometopanempl.blogspot.com/ Coś typu blog-społeczność, dopiero zaczęłam, ale zachęcam Was do dołączania :D

  OdpowiedzUsuń
 74. Potrzebujesz zwiastuna na bloga, a nie wiesz jak go zrobić?
  Wejdź na http://postrona-niki.blogspot.com/.
  Zapewniam, że się nie zawiedziesz.

  OdpowiedzUsuń
 75. [Reklama]

  Creative Trailers jest nową zwiastunownią z blogsferze!
  Znajdziesz u nas Kreatywne Zwiastuny dla swojego bloga!
  Zapraszamy, Eff i Karia

  [http://creative-trailers.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 76. Podejdź do lustra i powiedz kogo chciałbyś zobaczyć, a kim jesteś. Znajdź różnice i napraw je. Czy tak trudno być sobą? Tak, ponieważ każdy gra swój własny spektakl. Nadejdzie taki dzień, że dwoje obcych dla siebie ludzi będzie musiało wyjaśnić sobie kilka spraw. Czy oprócz niechęci poczują coś jeszcze? Pamiętaj, że każda rodzina ma swój sekret.

  Nie złamię się jak Ty.
  Nie popełnię błędów takich jak Ty.
  Nie będę taka jak Ty.
  Będę Twoim przeciwieństwem, Tato.
  Ali
  Zapraszam,
  http://be-close-to-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. 1. Skąd masz szablon? *-*
  2. http://hellomyfanfiction.blogspot.com/
  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 78. Zapraszam cię na mojego bloga :)
  Piszę ff o tematyce Dramione z perspektywy Draco. Akcja dzieje się w czasie wojny z Czarnym Panem. Draco dowiaduje się interesujących rzeczy o Hermionie i emocje biorą górę nad rozumem. Do czego to doprowadzi? Czy Draco jeszcze kiedykolwiek zobaczy Granger? A może bardziej powinien martwić się o siebie?
  Jak będziesz mieć czas i chęć to wpadaj i komentuj :3
  www.malfoysdiary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 79. Wokół jeszcze do niedawna zwyczajnej Nikoli pojawia się coraz więcej dziwnych i niezwykłych rzeczy... Tylko dlaczego? Z jakiego powodu przedmioty, których dotknie dziewczyna, spalają się, a jej oczy zmieniają kolor?
  Skądś wie, że aby dowiedzieć się, kim jest, musi znaleźć tajemniczego mężczyznę, którego, z niewiadomych przyczyn, narysowała na kartce wyrwanej z zeszytu... Czy jej się uda?
  http://siostra-czarownika.blogspot.com/
  Przepraszam Cię za spam. Wiem, że on umie człowieka zirytować, ale dopiero zaczynam i chciałabym trochę rozpromować swojego bloga. Będę wdzięczna za pozostawienie komentarza z opinią i, jeśli opowiadanie Ci się spodoba, obserwowanie go.

  OdpowiedzUsuń
 80. Reklama bloga grupowego
  Śmierciożercy od powrotu Czarnego Pana posuwają się bardzo daleko. Za daleko. W świecie niemagicznym zdarzają się tajemnicze zniknięcia i zgony z niewiadomych przyczyn. Ministerstwo Magii stara się panować nad sytuacją, ale i ich siły powoli słabną. Jedynym miejscem, w którym wciąż jest jeszcze bezpiecznie, jest Hogwart chroniony przez Albusa Dumbledore’a, a iskrą nadziei, że ład i pokój znów powróci, jest Wybraniec. Stają przed nim coraz trudniejsze zadania. Pomożesz mu przywrócić pokój czy zniszczysz jego plany? Wybór należy do Ciebie.
  [hogwart-1996.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 81. Witam serdecznie.
  Chciałabym Ciebie zaprosić na pewne forum w tematyce magii oraz ogółem fantastyki. Wszyscy razem tworzymy historię magiczną, w której dominuje szkoła magii. Jednak to nie jest wszystko. Można zapisać się nawet jako osoba dorosła i nie związana z miejscem szkoły i dobrze się bawić poza jej murami.
  Pewnie od razu kojarzy się to realiami Harry’ego Pottera, ale to błędne myślenie. Wypieramy się większości rzeczy z tej serii. Za dużo już tego w sieci. Jesteśmy mieszanką wybuchową wielu ksiąg i filmów, czego można się przekonać już po samym dołączeniu do fabuły.
  Mamy tutaj różne genetyki, nie tylko zwykłych czarodziei. Wampiry, wilkołaki, elfy i nie tylko, skupione w jednym miejscu zwanym po prostu Vaylon.
  Czy powinnam dodać coś jeszcze? Chyba tak. Jeżeli masz ochotę do nas dołączyć, to proszę przed rejestracją zapoznaj się z naszym regulaminem i w opcji gg, wpisz Twoje realne, a nie zmyślone. Jak to często bywa, ktoś coś źle wpisze, a potem nie jest w stanie dotrzeć do swojego konta. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc bez potrzeby zakładania kolejnych multików.
  Może teraz warto Ciebie zachęcić fabułą? Cóż to nie głupi pomysł. Oto streszczenie tego co obecnie się dzieje.
  Obecnie mamy rok 2014. O wojnie sprzed 4 lat już mało kto pamięta. Wszyscy powrócili do swoich codziennych obowiązków ciesząc się życiem. Młody dyrektor Thiwel próbuje przywrócić szkołę Magii Vaylon do łask. Dwoi się i troi by wyniki młodych adeptów sztuk magicznych były jak najlepsze. Jest mu ciężko. Tym bardziej, że musi ukrywać swój zakazany związek i owoce tego związku - hybrydy wilka i dhampira. Zły charakter fabuły, Alaster Midges, doczekał się potomka. Kręci się gdzieś w okolicy i kombinuje jak uzyskać informacje od dziecka księżyca. Jezioro krucze pełne uwięzionych dusz budzi strach, a zarazem ciekawość. Tym bardziej, że mało kto zna tajemnicę skrywającą to miejsce. Ale spokojnie. Wybrańcy, Władcy Żywiołów, już się ukazują, by w jakiś tajemniczy sposób uwolnić to miejsce od klątwy. No i szykuje nam się ślub oraz potomek czarodziejki i elfa. Jakim cudem zły charakter stał się nagle dobry? To wszystko zasługa dobroci ze strony zwykłej rudowłosej śmiertelniczki.
  Już niedługo kolejna wojna. Czy do tego czasu dziecko księżyca wykiwa złego i przeżyje? Czy ślub dojdzie do skutku? Czy tajemnice nadal będą ukryte? To wszystko zależy od wszystkich postaci, a także od Ciebie. Może dzięki Tobie szala zostanie przesunięta na stronę dobra lub zła.
  Vaylon czeka na Ciebie
  http://vaylon.wxv.pl/
  W razie problemów proszę pisać na ten numer gg: 40007992. Chętnie pomogę i wyjaśnię co i jak.
  PS; Zapraszamy też do Tworzenia postaci z poszukiwanych. Dostępne propozycje znajdują się tutaj:
  http://www.czart.aaf.pl/postaci-vf68.htm
  Wstawione przez Shida Saruno.

  OdpowiedzUsuń
 82. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 83. Witaj :)
  Jeśli poszukujesz zwiastuna na swojego bloga to serdecznie zapraszam :
  dolina-zwiastunow.blogspot.com
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 84. http://rosie-craven.blogspot.com może komuś się spodoba, chociaż wgl niezwiązane z Igrzyskami.

  Leevy

  OdpowiedzUsuń

 85. Zapraszam na zagubione-krolestwoblogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 86. "Należę do starożytnej, potężnej rasy. Nikt tak naprawdę nic o nas nie wie. Żyjemy w małej, ścisłej społeczności. Przedwieczni, nieśmiertelni, wszechmocni… żywimy się wiarą w nas. W jednym ze światów nazywają nas Demonami, w innym Nieśmiertelnymi, w jeszcze innym Asasynami Życia. W waszym świecie, określa się nas jako bogów.
  Horus, Zeus, Anubis, Hera, Jowisz, Mars, Skadi, Odyn… wszyscy byli nami. Stwórcami. Raz na kilkaset lat rodzi się dobry i zły Nieśmiertelny. Ludzi zazwyczaj wtedy tworzą nową kulturę… problem w tym, że gdy wychodzimy z naszego świata, jesteśmy niemal bezbronni. Śmiertelni. Dlatego to jest dla nas kara, do innych światów jesteśmy zsyłani tylko wtedy, gdy ktoś z nas zrobi coś strasznego… zabije kogoś, zniszczy świat, będzie chciał przejąć władzę…
  A ja się urodziłam. To było moje przewinienie. Wyrocznia przepowiedziała, że zniszczę wszystkich Nieśmiertelnych… więc rozdarli portal, wrzucili kołyskę do niego i zniszczyli na zawsze wejście do tego świata… problem w tym, że zapomnieli odebrać mi moje moce… i nie powiedzieli, jak ich używać. "

  " - Cóż, myślę, że należy się pani coś z naszej strony. - uśmiechnął się detektyw Jin.
  - Racja. Co możemy dla pani zrobić? - spytał uprzejmie Stone. Nie zastanawiałam się ani chwili. Odpowiedź sama wypłynęła z moich ust.
  - Chciałabym uczestniczyć w śledztwie."

  "Żeby złapać złodzieja wyślij złodzieja... żeby złapać mordercę, wyślij mordercę"
  "- Ej ludzie... chyba coś przeoczyliście. - powiedziałam głośno. - Coś dużego. Naprawdę, dużego. - dodałam przełykając ślinę. Głos mi się łamał. Nade mną namalowany krwią widniał napis „beware sweetheart. It’s not your turn to play a game. Maybe next time.” Wtedy prasa wdarła się do środka księgarni. "

  Kto jest kim? "8 sekund dla siebie, 2 sekundy dla nas…" 2seconds4us.blogspot.com
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 87. Przepraszam za spam, ale mogłabyś skomentować, powiedzieć co myślisz o nowym rozdziale na moim blogu? Proszę, to dla mnie bardzo ważne, chyba jak dla każdego blogera, wiec... Mogę na to liczyć ? :*
  http://poweroffourelements.blogspot.com/


  ps #2 Zapraszam też na http://elfiahistoria.blogspot.com/ i jakbyś mogła pozostaw po sobie ślad :D
  Pozdrawiam ^^^^

  OdpowiedzUsuń
 88. Lubisz adrenalinę, ryzyko, komplikacje? To właśnie historia o tym. Sprawy na pozór proste stają się niezwykle skomplikowanymi. Każdy dostaje tylko jedną szansę na spełnienie swych marzeń, bo w końcu ma jedno życie. Przekonaj się właśnie na własnej skórze. Pamiętaj, że istnieje jeszcze coś takiego jak zemsta...Czy rzeczywistość stanie się snem? A może sen rzeczywistością?
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/
  ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 89. Serdecznie zapraszam na mojego bloga:
  ja-i-moje-igrzyska.blogspot.com
  Pozdrawiam
  Layls

  OdpowiedzUsuń
 90. Jest dużo ocenialni, ale jeszcze nie ma takiej, na której Lucyfer zabiera do Piekieł aŁtoreczki, a Autorki najlepszych blogów zostają zesłane na szczęśliwe Pola Elizejskie. A gdzie Ty zostaniesz umieszczony? Zasłużysz na zmartwychwstanie, czy też przez najbliższe tysiąc lat będziesz służyć Lucyferowi? Nie czekaj i przekonaj się - zgłoś się, aby uzyskać ocenę swego bloga!
  Jeśli sam chcesz się sprawdzić w ocenianiu blogów, zapraszamy do zakładki ,,rekrutacja'', ponieważ aktualnie prowadzimy nabór.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, link mi urwało: http://piekielne-oceny.blogspot.com/

   Usuń
 91. malutki spamik>>>
  moje opowiadanie ff - igrzyskowe <333
  http://igrzyska-vivien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 92. (...odległa przyszłość...)
  Zapewne wasze wyobrażenia o przyszłości wyglądały mniej więcej tak:
  każdy człowiek posiada latający samochód, hotele w przestrzeni międzygwiezdnej, możliwość osiadania na innych planetach...
  Zazdrościliście tym, którzy mieli być kilkaset lat młodsi od was.
  Niestety. WY mieliście więcej szczęścia.
  Chcielibyście mierzyć się na zamkniętej przestrzeni z dwudziestoma czterema innymi osobami z których jedna może ujść z życiem?
  Nie?
  A pomyślcie, że ja byłam do tego zmuszona, bo żyję w "cudownej" przyszłości.
  Mellody Parks

  Jeżeli spodobała ci się zapowiedź serdecznie zapraszam mój na fanfik o "Igrzyskach Śmierci"!
  http://the-hunger-games-parks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 93. Główne bohaterki - Lily Lightwood i Alice Mikaelson - dwie przyjaciółki z innych dystryktów, mentorki zawodników na Igrzyskach Głodowych, powracają na Arenę do 75 Igrzysk Śmierci, czyli 3 Ćwierćwiecza Poskromienia. Ponownie muszą zmierzyć się ze swoimi koszmarami, czy dadzą sobię radę?
  http://lilyalice-75igrzyskaglodowe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 94. http://xkrytyczna.blogspot.com

  Refleksje, recenzje, felietony... czyli wszystko co dotyczy nas młodych, co nas drażni, irytuje, rozbawia i interesuje. Zapraszam wszystkich tych, którzy lubią wyrażać swoją opinię oraz dzielić się nią z innymi.

  Życzę szczęśliwego Nowego Roku i zapału do dalszego blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 95. Tak długo nie było mnie w domu. Usłyszałam za sobą śmiechy. Odwróciłam się, ujrzałam dawnych przyjaciół. Nie zdziwił mnie chłodny wystrój. Ojciec uwielbiał biel wraz z czernią. Isabella Collins leżała naga na łóżku (...)
  - Koszmar powrócił - usłyszałam własne słowa wypowiedziane na głos.
  (...) Na niej widniał napis GRA LUSTER.
  Zapraszam na nowe opowiadanie, które na pewno nie będzie należało do nudnych.
  http://like-we-are-enemy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie :)
  http://owiana-tajemnica.blogspot.com/

  Opowiadanie jest o mieście, którym rządzi jedna zasada „Albo zabijasz, albo jesteś zabijany”. Każda śmierć jest owiana tajemnicą, a ludzie nie dociekają jaki był jej powód. Jeśli ktoś ma jakieś „ale”, to zazwyczaj nie spotyka się go na drugi dzień w pracy, bądź w szkole. Wszystko jest tuszowane w sposób doskonały.
  W takim właśnie mieście mieszka trzech przyjaciół, o których zwykło się mówić "trzej muszkieterowie", których przeszłość jest tak samo tajemnicza jak ich przyszłość, do której wkrótce się doprowadzą.

  OdpowiedzUsuń
 97. Witaj, nie wiem czy jesteś zainteresowana, ale u mnie pojawił się nowy rozdział i już niedługo dodam kolejny:) Mam nadzieję, że zostawisz po sobie komentarz, bo bardzooo liczę się z Twoim zdaniem:)
  igrzyska-vivien.blogspot.com

  :)

  OdpowiedzUsuń
 98. Ja tak jeszcze zaproszę na pechową trzynastkę na http://oczami-scarlett.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 99. Jest dużo ocenialni, ale jeszcze nie ma takiej, na której Lucyfer zabiera do Piekieł aŁtoreczki, a Autorki najlepszych blogów zostają zesłane na szczęśliwe Pola Elizejskie. A gdzie Ty zostaniesz umieszczony? Zasłużysz na zmartwychwstanie, czy też przez najbliższe tysiąc lat będziesz służyć Lucyferowi? Nie czekaj i przekonaj się - zgłoś się, aby uzyskać ocenę swego bloga! Pamiętaj, aby najpierw zajrzeć do regulaminu, a zgłoszenie umieścić w odpowiedniej zakładce.
  piekielne-oceny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 100. Na dożynkach rozpoczynających siedemdziesiąte trzecie Igrzyska Śmierci na trybutkę zgłasza się szesnastoletnia Taylor Cassidy, i nikt właściwie nie ma zielonego pojęcia, dlaczego. Jak powtarza jej mentorka, Elsa Kendrick, dziewczyna nie jest ani ładna, ani silna, ani przesadnie sprytna, i przypuszczalnie, jeśli nie zdobędzie sympatii sponsorów, zginie pierwszego dnia. A Taylor wcale nie uśmiecha się pomysł zdobywania czyjejkolwiek sympatii, szczególnie Kapitolińczyków, którymi jawnie gardzi. Swojej mentorce mówi wprost – nie zgłosiła się po to, aby wygrać igrzyska, tylko, aby uświadomić mieszkańcom Kapitolu, że nie wszyscy będą grali tak, jak im się zagra – nawet w obliczu nieuchronnej śmierci.
  ____
  pozdrawiam, i zapraszam serdecznie! :)
  xdemonicole, www.73-hunger.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 101. Hej, potrzebujesz zwiastuna na swojego bloga ?Zapraszam Cię na Dolinę Zwiastunów! - http://dolina-zwiastunow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 102. Szesnastoletnia Rose Baker wraz ze swoją kuzynką Lily Baker trafiły do Panem z topiącego się statku. Teraz mieszkają w dystrykcie Czwartym. Ich życie jest spokojne - nie można go nazwać miłym - póki do Igrzysk nie zostaje wylosowana jedna z nich. Buntowniczka nie tańczy tak jak zagra jej Kapitol.
  ____________________
  Zapraszam - http://pierwsze-cwiercwiecze-poskromienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 103. Akcja powieści zaczyna się w Czwartym Dystrykcie w dzień kolejnych dożynki Arii Force, głównej bohaterki. Mijają dokładnie dwa lata od obietnicy Arii i Nathana. Dziewczyna dotrzymuje słowa i na tych dożynkach także nie zgłasza się, chłopak jednak zostaje trybutem w 71. Głodowych Igrzyskach. Gdyby nie jedna bójka w pociągu Aria oglądałaby arenę w ekranie telewizora, teraz jednak będzie musiała ją obejrzeć na żywo. Dziewczyna musi zmierzyć się ze wszystkimi przeciwieństwami losu, jakie szykują dla niej i innych trybutów Organizatorzy Głodowych Igrzysk.
  Zapraszam – aria-force-igrzyska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 104. Potrzebujesz niepowtarzalnego zwiastunu na bloga? :D
  Zapraszam: http://podstrona-ann-zwiastuny-na-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. Nominowałam Cię do Liebster Award - szczegóły tutaj: http://67hunger-games.blogspot.com/p/nominacje.html ^^

  OdpowiedzUsuń
 106. Rebelia. Wszystkie dystrykty zbuntowały się przeciwko Kapitolowi. Skończyła się sukcesem ponieważ rebelianci obalili Kapitol. Było piętnaście lat spokoju. Lat bez obawy o kolejny dzień a co najważniejsze bez obaw o Głodowe Igrzyska. Zostały wycofane po tym jak prezydent Snow został zabity.
  Po tych pięknych piętnastu latach wszystko zaczęło się komplikować. Władzę nad Kapitolem i dystryktami objęła Milian Snow, wnuczka prezydenta Snowa. Nawet nie wiem jak to się stało. Ogłosili to jakieś dwa tygodnie temu i od tego czasu życie się zmieniło . Głodowe Igrzyska znów są aktualne lecz to nie są zwykłe Igrzyska. Trybutów losować będą z puli osób, które brały udział w rebelii. W tym mnie, Jonathana Odair'a. Syna Annie i Finnicka.

  Zapraszam na mojego bloga :) Mam nadzieję, że ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 107. http://he-is-back-tlumaczenie.blogspot.com/

  Co byś zrobiła, gdyby twój były chłopak, który ma na twoim punkcie obsesję wrócił do twojego życia?

  Ostatni raz kiedy go zobaczyłam powiedział: Nie uciekaj ode mnie, ponieważ znajdę cię. Nawet nie próbuj się w kimś
  zakochać, bo nie pozwolę na to, znajdę cię i zabiorę z powrotem do mnie.


  Teraz panikuję, ponieważ on wrócił.

  OdpowiedzUsuń
 108. [SPAM]
  "Kiedy miałam pięć lat, mama oddała mnie do sierocińca. Nie powiedziała, dlaczego to robi. Nie dała mi wyjaśnień, a ja ich potrzebowałam i może gdybym je dostała, byłabym bardziej wyrozumiała w stosunku do niej, ale nie jestem. Po tym jak mnie zostawiła, chciałam za nią biegnąć i błagać, żeby została. Z perspektywy czasu, stwierdzam, że pobiegłabym za nią, ale tylko po to, aby wykrzyczeć jej jak bardzo jestem na nią zła, jak bardzo jej nienawidzę.
  Ojca nigdy nie poznałam osobiście. Znam go tylko z kilku jej opowieści i zdjęć, ale na tym koniec. Cały czas miałam nadzieję, że po mnie przyjdzie i zabierze z sierocińca, ale jednak tego nie zrobił."
  Jesteś ciekawy/ ciekawa jak potoczą się losy Aleksandry Black córki Łapy? Nic prostszego. Wpadnij na: http://another-reality-unusual-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 109. Od razu ostrzegam, że dopiero zaczynam. Grunt to reklama :)
  Czy zastanawiałaś się kiedyś jaka była?
  Trybutka z Czwórki.
  Zniszczona przez czas. Nie. Zniszczona przez Kapitol.
  Poświęciła się. Poświęciła swoje życie aby Kosogłos mógł biec.
  Biec ku zniszczeniu Kapitolu. Ku nowemu, wolnemu Panem.
  Bez tych okropnych Igrzysk, które zrujnowały jej życie.
  Przecież kiedyś też była młoda.
  Miała wszystko.
  Rodzinę.
  Dom.
  Miłość.
  Straciła. Nie przypuszczała że to w ogóle możliwe ale wszystko zniknęło.
  Przez Kapitol.
  A teraz, ona Mags Fernley patrzy jak Kapitol znika.
  http://magshungergames.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 110. Świetny blog :) A może chciałabyś go urozmaicić dodając zwiastun :D nic prostszego wejdź tutaj i zamów :)
  http://swiat-ze-zwiastunow.blogspot.com/
  http://zwiastunowa-wyspa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 111. Jeśli jesteś fanką Niezgodnej to zapraszam do mnie ;3 Dopiero zaczynam, pierwszy rozdział pojawi się wkrótce, ale grunt to reklama :D
  divergent-rose.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 112. Idealny prefekt Hogwartu. Najlepszy uczeń. Pomocny.
  Kto by pomyślał, że to właśnie ten chłopiec będzie stał u szczytu czarnoksięstwa.
  Tworzenie horkruksów, fala morderstw, mrok. Tak można by rzec o Czarnym Panu. Ale co o nim wiadomo? Poznaj jego cele, żądania, obawy. Jak wyglądało jego życie przedtem?
  Poznaj wędrówkę na szczyt czarnej magii. Poznaj przemianę Toma Marvolo Riddle'a w mocarnego Lorda Voldemorta.
  Wrota czekają.
  http://lord-voldemort-fanfiction.blogspot.com

  Pozdrawiam ciepło, Kliii.

  OdpowiedzUsuń
 113. Z góry przepraszam za spam, ale jeśli kochasz Igrzyska Śmierci, serdecznie zapraszam.

  Faye Higgins jest siedemnastoletnią mieszkanką dystryktu czwartego. W dniu Dożynek miejsce ma nieszczęśliwa sytuacja, która w przyszłości zmieni bieg całej historii Panem. Dziewczyna trafia w sam środek 65 Głodowych Igrzysk. A żeby tego było mało, drugim trybutem jest jej najlepszy przyjaciel. Nieświadomie staje się najważniejszą częścią spisku przeciwko brutalnej i niesprawiedliwej dyktaturze republikańskiej. Jednak jak wpłynie to na życie jej i jej bliskich? Czy będzie w stanie ocalić tych, których kocha najbardziej? A może pisana jest jej rychła śmierć na arenie, zaraz po rozpoczęciu Igrzysk?
  Jedno jest pewne. Nie może już ufać nikomu.

  http://trybuci-dystryktu-czwartego.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 114. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich, przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 115. Zapraszam do mnie:)
  http://incapacitate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 116. Emily jest zwyczajną dziewczyną, która ma zwyczajne problemy. Jednak pewnego dnia wszystko się psuje. Dziewczyna przestaje radzić sobie z trudami losu i próbuje od nich uciekać. Co z tego wyniknie?
  http://our-time-is-short.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 117. http://nathalie-rose.blogspot.com/
  to blog, który jest zbiorem moich wszystkich opowiadań :)
  Obecnie piszę historię o bogatej i rozpieszczonej Vanessie, która będąc pod stałą kontrolą rodziców postanawia wyprowadzić się do brata. Pewnego dnia dziewczyna wraz z bratem ma poważny wypadek, który na zawsze zmieni jej życie. Vanessa dowie się, że jej idealna rodzina to tylko pozory. Co zrobi dziewczyna gdy pozna prawdę? Jakie tajemnice ukrywa przed nią rodzina? Jak zareaguje gdy dowie się wszystkich rzeczy o swoim najukochańszym bracie?
  Zapraszam na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 118. Czasami buntownikiem nie jest ten, kto jest uciśniony, tylko ten, kto wie, jak powinien postąpić.

  Wychowana w sekcji rządzącej Lily nie chce żyć kosztem innych. Nie chce by inni ginęli, aby ona mogła pławić się w luksusach. Jednak jak ma wywołać bunt, skoro zbliża się wojna? Powinna stanąć po stronie rebeliantów czy władzy? Jak ma wybrać, skoro żaden wybór nie jest dobrym rozwiązaniem?

  Zapraszam każdego z osobna: http://cena-ostatniego-piasku.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 119. Blond włosy, niebieskie oczy... W pierwszym dystrykcie prawie wszystkie dziewczyny wyglądają tak samo. Więc czym od nich różni się Daphne Royals?
  Już mówię: Otóż Daphne została trybutką na 71 Głodowych Igrzyskach.
  Nikt z widzów nie podejrzewał, że nieco ciamajdowata okularnica może zawojować arenę.
  Ty też nie podejrzewasz?
  http://71-hunger-games.blogspot.com/ zajrzyj, a wszystko ci opowie sama główna bohaterka, której historia nie jest wcale tak przewidywalna jak się wydaje.
  Zapraszam serdecznie!
  Becky :*

  OdpowiedzUsuń
 120. Dura lex, sed lex.

  W świecie Nocnych Łowców nareszcie zapanował czas pokoju.
  Wszystkie wrogie nacje złożyły swoją broń.
  Clave rozłożyło swą pieczę nad całym światem.

  Clave jednak nie wie, że w szkockim mieście Edynburg
  mieszka nieznana im istota.
  Syrena.

  Co zrobi pewien młody Nocny Łowca,
  kiedy spotka ją na swej drodze?
  Zabije ją?

  Dowiesz się na: http://niech-milosc-zwyciezy.blogspot.com/

  ================

  Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stava Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.

  Co zrobi, kiedy odkryje prawdę?
  http://the-first-avenger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 121. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 122. Potrzebujesz zwiastun na bloga?
  Zapraszam
  http://dodatkiumoniki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 123. Pewnego dnia, tuż po zakończeniu wojny, na drodze życia Peety i Katniss stoi pewna przeszkoda. Dziewczyna robi mętlik w głowie i rozpowiada plotkę, że człowiek, który jest przyczyną głodu, strachu, bólu i przede wszystkim Głodowych Igrzyska... żyje. Tuż po tym organizowane są 76. Głodowe Igrzyska, gdzie Nieszczęśliwi Kochankowie z Dwunastego Dystryktu, i żyjący zwycięzcy, zostają Mentorami.
  Tyle uliczek, tyle ślepych dróg, które i tak prowadziły do jednego. Katniss zaczyna się gubić we własnym życiu, jak i uczuciach. Czy się odnajdzie? Była tak pełna radości, ale z czasem to z niej znikało, niczym dogasająca gwiazda. Nie chciała nic z tym zrobić. Ale nie musiałam. Ale ktoś, bardzo tego chciał, i skrycie wierzyła, że mu się uda.
  Kim jest wrzeszcząca dziewczynka, która pieścią mogła by zabić? Do czego jest zdolna?
  Co jeżeli, człowiek, który jest powodem głodu, śmierci i strachu, żyje? Nie umarł?
  Jak potoczą się dalsze losy, tych, co żyją?
  I wreszcie, co wyniknie z 76. Głodowych Igrzysk?
  Kto powiedział, że ta historia dobrze się skończy?

  Jestem początkującą bloggerką, więc nieśmiało zapraszam na igrzyska-smierci-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 124. Zapraszam na mojego bloga o nowym pokoleniu http://new-generation-hogwart.blogspot.com/
  mam nadzieję, że wpadniesz i zostawisz po sobie ślad, może nawet zostaniesz moją stałą czytelniczą. Również z chęcią poczytam twoje opowiadanie, więc mogłabyś mi (jeśli wpadnisz do mnie) zostawić przy komentarzy linka do tego bloga?
  Liczę na szczerą opinię
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz rację, przepraszam. Nie powinnam tak robić. Dzięki za radę
   Pozdrawiam

   Usuń
 125. Serdecznie zapraszam do nowo otwartego katalogu opowiadań fanfiction!
  Co miesiąc konkurs na fanfiction miesiąca.
  Zapisz się już teraz!
  http://katalog-opowiadan-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 126. http://burzom.blogspot.com/

  Fanfik dla fanów Realu Madryt, zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 127. Glimmer to siedemnastoletnia blondynka o szmaragdowozielonych oczach. Urodzona w Dystrykcie Pierwszym, najbogatszym dystrykcie Panem. Większość swojego życia spędza w Akademii przygotowując się na morderczą walkę młodych ludzi, tą grę nazywa się Igrzyskami Głodowymi. Blondynka zgłasza się na trybutkę, żeby z dumą reprezentować swój dystrykt. Jest pewna swojej wygranej, będzie śmiercionośna. Ale czy na pewno da radę zabijać z zimną krwią? Czy wszystko pójdzie po jej myśli?
  http://hungergamesglimmer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 128. [ Uwaga, nadciąga spam ]
  Pewnego burzowego dnia Fioletowy Jednorożec postanowił utworzyć Fioletowy Spis. I teraz coś dla ciebie.
  Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do zapisania swojego bloga u nas! A jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego dla siebie,
  wejdź w nasze skromne progi. Fioletowy Spis zapewni Ci bezpieczeństwo oraz darmową mini reklamę bloga.
  Pozdrawiam, założycielka Spisu,
  Link do spisu : Fioletowy Spis

  OdpowiedzUsuń
 129. Przepraszam za spam.
  Zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać, czy w obliczu zagrożenia postąpiłabyś słusznie, zgodnie z Twoimi ideałami? Czy byłabyś w stanie zrezygnować z własnego bezpieczeństwa, by chronić tych, na których Ci zależy?
  Główna bohaterka opowiadania to osiemnastoletnia Eleinor Zayden, która jest na etapie szkolenia, po którym będzie mogła zostać pełnym członkiem korpusu Kairee. Na razie jako Virsinia posiada pewne przywileje, jednak kiedy już złoży przysięgę, te przepadną. Będzie zmuszona wykonywać rozkazy, które nie będą jej się podobać. Ale nie ma innego wyboru, jak tylko zagryźć zęby i robić to, co jej każą.
  Czy Elein podporządkuje się Kairee? Czy zdoła przeciwstawić się woli ojca? Czy jej chęć do zmian nie zostanie wypaczona przez ciężkie chwile, które będzie musiała przejść?
  Jeśli uważasz, że dałabyś radę oprzeć się rozkazom korpusu, nie krzywdząc przy tym siebie, jak i swojej rodziny, muszę zniszczyć Twoje aspiracje. Nie dałabyś rady. Dobrze się zastanów, czy chcesz przekroczyć granicę i od tej pory żyć pod dyktando innych. Możesz też się zbuntować. Ale tak czy inaczej nie gwarantuję Ci tu bezpieczeństwa. Zagrożenie czyha z każdej strony.
  Przeżyć w Kasmanii potrafią tylko inteligentni i odważni. Pozostali wcześniej czy później wypadną z gry. W opartym na spartańskim wychowaniu państwie nie ma miejsca na płacz i biadolenie.
  Przekroczysz więc bramę prowadzącą do królestwa? Czy się odważysz?
  http://nadprzepasciazycia.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  Eveline

  OdpowiedzUsuń
 130. Dlaczego postanowiłam pisać czwartą część trylogii 'Igrzysk Śmierci'? Czyż Katniss Everdeen, dziewczyna, która igra z ogniem nie dostała miliona powodów do tego, by kochać jej Chłopca z Chlebem, a jednak wybrała go po prostu za to, że był, jest i będzie? Pragnę, aby Katniss i Peeta pozostali w brutalnej sferze uczuć. Brak słodyczy, brak szczęścia, brak spełnienia marzeń. Ból, wojna. Walka o przetrwanie. O to będą walczyć w moich opowiadaniach.

  Zamknij oczy. Co widzisz? To zwykły absurd, irrocjonalna myśli, która nie dawała spokoju Katniss. Owszem, w jej głowie roiło się wiele myśli, które nigdy nie miały prawa ujrzeć światła dziennego. To wszystko, co wydarzyło się wciągu tych lat, spowodowało, że posiadaczka broszki z Kosogłosem zaczęła patrzeć na świat z dystansem.

  Przyszłość?
  Pewnego dnia, tuż po zakończeniu wojny, na drodze życia Peety i Katniss stoi pewna przeszkoda. Dziewczyna robimętlik w głowie i rozpowiada plotkę, że człowiek, który jest przyczyną głodu, strachu, bólu i przede wszystkim Głodowych Igrzyska... żyje. Tuż po tym organizowane są 76. Głodowe Igrzyska, gdzie Nieszczęśliwi Kochankowie z Dwunastego Dystryktu, i żyjący zwycięzcy, zostają Mentorami.
  Tyle uliczek, tyle ślepych dróg, które i tak prowadziły do jednego. Katniss zaczyna się gubić we własnym życiu, jak i uczuciach. Czy się odnajdzie? Była tak pełna radości, ale z czasem to z niej znikało, niczym dogasająca gwiazda. Nie chciała nic z tym zrobić. Ale nie musiała. Ale ktoś, bardzo tego chciał, i skrycie wierzyła, że mu się uda.
  Kim jest wrzeszcząca dziewczynka, która pieścią mogła by zabić? Do czego jest zdolna?
  Co jeżeli, człowiek, który jest powodem głodu, śmierci i strachu, żyje? Nie umarł?
  Jak potoczą się dalsze losy, tych, co żyją?
  I wreszcie, co wyniknie z 76. Głodowych Igrzysk?
  Kto powiedział, że ta historia dobrze się skończy?
  Gra toczy się dalej... Zapraszam na igrzyska-smierci-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 131. http://peeta-i-katniss-mellark.blogspot.com/2014/07/prolog.html Zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 132. Wyobraź sobie : 12 Dystryktów. Głód. Bieda. Tortury. Śmierć.
  Przechodzisz przez to wszystko i wiele więcej. Wraz ze swym „ukochanym” udaje ci się wytrwać i wygrać w najprzeraźliwszych Głodowych Igrzyskach.
  Ale jak dalej ma potoczyć się twoje życie ? Poprawka. To już nie jest twoje życie.
  Wszędzie towarzyszą ci kamery. Natrętni Kapitolińczycy i inni ludzie słyszą, i widzą wszystko.
  Do tego nadal musisz udawać to chore uczucie do prawie całkiem obcego ci człowieka.
  Znienawidzona przez władze. Jak udaje ci się przetrwać ? Także napływ uczuć nie pozwala ci funkcjonować.
  Również ma miejsce dziwne wydarzenie…Podstęp prezydenta , czy też nieszczęśliwy zbieg okoliczności?

  Zapraszam tutaj :
  igrzyskaaaa.blogspot.com

  Pozdrawiam ^.^

  OdpowiedzUsuń
 133. Witaj! Pamiętasz może jak trudno jest zdobyć czytelników, zwłaszcza na początku? Proszę Ciebie o pomoc, czyli jeden komentarz pod prologiem.
  Piszę fanfiction o igrzyskach - tak jak Ty.
  Pozdrawiam i życzę weny! Niech los zawsze Ci sprzyja :)
  http://letsdietogether-hungergames.blogspot.com/2014/08/prolog_1.html?m=1  OdpowiedzUsuń
 134. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 135. Po śmierci rodziców nie da się łatwo otrząsnąć, ale Carmen Rivera postawiła się na nogi i wykreowała jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych, Febo. Wyjeżdża na wakacje, gdzie ma odpocząć i oderwać się od codzienności, lecz co jeśli demony przeszłości wkradną jej się w jak dotąd idealne życie, a zabójca sprzed lat powróci? Czekają Was niesamowite zwroty akcji, pełne namiętności i gorąca momenty oraz kłamstwa, których nie da się ukryć.

  http://www.sniezka-musi-umrzec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 136. Zapraszam na nowy blog:
  http://76-hunger-games-sectus.blogspot.com
  Rebelia Katniss Everdeen została stłumiona, a sama ona wraz z innymi rebeliantami została po kilku latach procesu stracona. Przed smiercią zdąrzyła jednak urodzić dwójkę dzieci. Kilka lat później starsze już dzieci Katniss i Peety- Anee i Bove mieszkają w najbiedniejszym dystrykcie stworzonym dla rodzin rebeliantów. Pewnego dnia Snow ogłasza kolejne igrzyska głodowe lecz żeby pozbyć się niebezpieczeństwa w igrzyskach mają obowiązek wziąć udział dzieci rebeliantów, a w tym w szczególnosci Anee i Bove. Na igrzyskach Anee poznaje tajemniczego Volta, całego w tatuażach syna Haymitcha Abenatchly wychowanego w dwójce na zawodowcę. Między młodymi wykwita uczucie które rządzi się własnymi prawami. Jednak tym razem Kapitol nie powtórzy błędu z 74 igrzysk i zwycięzca będzie tylko jeden.

  OdpowiedzUsuń
 137. Z góry przepraszam za spam.
  Siedemnastoletnia Lanabell Everdeen jest kuzynką Katniss i Prim, która po śmierci rodziców mieszka razem z nimi. Jako jedyna nie boi się igrzysk, więc gdy to ona zostaje trybutką na siedemdziesiątych trzecich głodowych igrzyskach przyjmuje to ze stoickim spokojem. Czy uda jej się przeżyć i wrócić do rodziny? Co zrobi gdy okaże się, że jej przeciwnikiem będzie najlepszy przyjaciel?
  Zapraszam: http://lot-kosoglosa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 138. Pukanie do drzwi.
  To właśnie przerwało Megan intensywne poszukiwania ostatniej szkockiej w domu. Zgasiła światła, chwyciła psa i rzuciła się za kanapę, nasłuchując.
  - Widzę cię przez okno - usłyszała w końcu odkrywczą uwagę Sama.
  Powoli odwróciła się do holu wejściowego i dojrzała wlepionego w szybę Sama, a kilka metrów za nim całą trójkę jego przydupasów.
  - Wcale mnie nie widzisz - odparła od razu tego żałując. - Won stąd!
  - Wybacz, ale jeżeli uważasz, że nie umiem wyważyć z chłopakami drzwi, to się mylisz... Już kilka razy w życiu tego dokonałem - zakpił. - My chcemy tylko porozmawiać - dodał błagalnie.
  - Ilu was jest? - spytała jak najmniej łamiącym się głosem.
  - Czterech - odparł grzecznie.
  - To możecie porozmawiać między sobą - ucięła krótko i na temat. Niestety odpowiedź ta była niewystarczająca, co wnioskowała z kolejnych tortur nad drzwiami. Przeniosła ze strachem wzrok na klamkę i jednym gwałtownym ruchem otworzyła mu. Zawiesiła się niezdarnie o framugę i wypięła się w dogodnej pozie. - Czego..? - wydukała, patrząc mu prosto w oczy z zamiarem wyperswadowania jakichkolwiek poczynionych co do niej planów. Po czym spuściła wzrok na trzech pozostałych pajaców stojących tyłem do nich. Całe te trio podrygiwało zniecierpliwione, jakby dokądś się spieszyli. Przewróciła zniecierpliwiona oczami i oparła ciężar ciała na ramie drzwi.
  - Wiesz, zabawna historia... Trudno mi to powiedzieć, ale muszę cię porwać.
  ->>>>> http://sineserce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 139. Osiemnastoletnia Louise Fortis razem z dziewiątką uczniów z jej szkoły zostają wylosowani jako kandydaci do Armii Młodych i Walecznych, która zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom Nowego Jorku. Będą musieli przez miesiąc przygotowywać się w Ośrodku Walecznych do Tygodnia Przetrwania. Tylko najbardziej odważni i inteligentni przeżyją i dołączą do Armii Młodych i Walecznych.
  http://mlodziiwaleczni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 140. Kol Mikaelson to jeden z najgroźniejszych wampirów, który wrócił do Mystic Falls. Wraz ze swoją rodziną próbuje na nowo korzystać z życia. Jednak on pragnie krwi, jest bezduszny. Zabija z uśmiechem. Do miasta przybywa także Margaret, na którą nie działają drewniane kołki ani biały dąb. Ponadto jej szybkość, zwinność i moc przekraczają możliwości zwykłego wampira. Co więcej, kocha pozbawiać ludzi życia.
  Jak wielkie szkody będą w stanie wyrządzić? Jak tragiczna przeszłość łączy ją i Damona? Ale w tej historii jest też miejsce dla Katherine, której z nieznanych powodów brunetka nienawidzi. Czym zawinił jej sobowtór?
  Dwie dusze unikają miłości, liczą się potrzeby zaspokojenia żądzy krwi. Nie wahają się zabić. Wielka przyjaźń?
  http://this-lust.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 141. Zapraszam na moje ff o Igrzyskach Śmierci! Losy Kotny i Peety moimi oczami. :)
  igrzyska-smierci-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 142. Cofnijmy się trzynaście lat przed wydarzeniami z Igrzysk Śmierci. Podczas dożynek na Igrzyska jako jedna z wielu zostaje wylosowana Areya. Chociaż pochodzi z dystryktu zawodowców nie nadaje się kompletnie na arenę. Jest cicha spokojna i bardzo wrażliwa. W Kapitolu spotyka Derrego Mellarka z dystryktu 12tego. Jest jej całkowitym przeciwieństwem. Pewny siebie, odważny i charyzmatyczny. Bez problemu wszedłby w szeregi zawodowców i wygrał igrzyska, jednak on z niewiadomych powodów postanawia wejść w sojusz z Areyą, która może być tylko przeszkodą w zwycięstwie. Co nim kieruje i jak to się wszystko skończy? Przecież zwycięzca może być przecież tylko jeden.
  62 Głodowe Igrzyska czas zacząć!

  http://people-help-prequel-igrzysksmierci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 143. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  http://nowaprzy.blogspot.com/2014/08/wakacje-po-balu-cz3.html

  OdpowiedzUsuń
 144. Najnowszy Katalog Opowiadań "SKOK W BLOG"

  Chcesz zareklamować swojego bloga, aby więcej osób go obserwowało? Wejdź na poniższego linka i ZGŁOŚ SIĘ ;)

  http://skok-w-blog.blogspot.com

  Tam będziesz mogła zgłosić swojego bloga. Absolutnie nic nie tracisz :D

  Pozdrawia Max

  OdpowiedzUsuń
 145. Witam!

  Zapraszam do mnie na reaktywację bloga :D
  KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 146. Zapraszam Cię do nowo otwartej szabloniarni! :)
  bajkowe-szablony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 147. Midnight-Sessions

  Opowiadanie inspirowane jest musicalem RENT, a jego podstawą, esencją i sensem samym w sobie jest jedno nieeleganckie mieszkanie wynajęte przez nie-wiadomo-kogo, ale zamieszkane przez wszystkich.
  Miłość, nienawiść, wzloty, upadki, poezja, muzyka, życie i śmierć; zwycięstwo i przegrana.

  http://mid-sess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 148. C: Za pięcioma, pfu!, siedmioma górami, za siedmioma rzekami żyła sobie…

  A: Mordo, chyba bajki ci się pomyliły… . Odstaw już tą wodę z miętą i cytryną, rzuciła ci się na mózg.

  P: Nie wierzę, że to mówię, ale ona ma rację – więcej mózgu, mniej wody z cytryną.

  C: Spadajcie! Skoro jesteście takie mądralińskie, to same opowiadajcie! Ja chciałam po prostu temu nadać bajkowy image!

  A: Bajka o porąbanych dziewczynkach z urojeniami? Uroczo, zadzwoń, jak wpiszą to do kanonu klas pierwszych.

  P: Dokładnie, to będzie ciekawe – takie małe dzieci, a już wiedzą co to życie.

  C: Nie znoszę Was.

  A: Ja ciebie też, ja ciebie też. No, ale skoro ty nie umiesz niczego porządnie opowiedzieć, to ja chyba muszę… Cóż, poświęcę się...

  P: No chyba ja. Proszę cię, Ann, ty opowiadasz jeszcze gorzej niż ona!

  A: Nieprawda, Piper! Nikt nie opowiada gorzej niż Carmel!

  C: Umiem porządnie opowiadać, tylko wy się co chwilę wtrącacie!

  P: Bo gadasz bzdury!

  C: Wcale nie!

  A: Wcale, że tak! Wszystkie trzy to wiemy.

  C: Dobra. Teraz wy opowiadacie, Panny-Wiem-Wszystko-Najlepiej.

  * * * * * * * * * * * * * *

  Cóż dużo mówić? Trzy dziewczyny z różnymi zainteresowaniami i dwoma prawdziwymi miłościami:

  A: No, te dwie miłości to w dużym przybliżeniu, bo... .

  P: Och, cicho siedź bananie jeden.

  C: Luuuudzie, z kim ja pracuję? A teraz cicho mi tam, ja tu mówię!

  Tak więc, dwoma prawdziwymi miłościami: pisaniem i rysowaniem. Gorąco zapraszam(y): http://somebody-is-perfect.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 149. http://katnissipeeta-igrzyskasmierci.blogspot.com/ - kontynuacja przygód Katniss, Peety i Gale

  OdpowiedzUsuń
 150. Było by lepiej, gdybyśmy się nie poznali.
  Gdybyś się we mnie nie zakochał.
  Gdybyś po prostu odszedł.
  Gdybyś nigdy nie pojawił się w moim życiu.
  Wtedy było by łatwiej. Dla ciebie i dla mnie.
  Nie szukałam miłości. To ostatnia rzecz, jakiej bym pragnęła. Jak mogłam jej chcieć, wiedząc, że prędzej czy później odejdę?
  Nie zapraszałam jej, a ona jednak przyszła.
  I dopiero, kiedy się zjawiłam, zrozumiałam jak bardzo zawsze jej potrzebowałam.
  Teraz nie potrafię bez ciebie żyć. O ironio, przecież i tak zaraz umrę. Ale wiedz, że w tych ostatnich chwilach życia, będę myśleć tylko o tobie.


  Zapraszam na: zgodnie-z-sercem.blogspot.com

  [przepraszam za spam]

  OdpowiedzUsuń
 151. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...

  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...

  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  Serdecznie pozdrawiam
  Amy :)

  [ http://melodie-serc.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 152. Świat przesiąknięty ciemnością i strachem. Miejsce, w którym na każdym kroku czai się śmierć, a ból i cierpienie nie znają granic. Tu nie ma miejsca na litość czy współczucie. Jeżeli opuścisz gardę, pożrą Cię żywcem. Dosłownie. Czy będziesz na tyle odważny i zdecydujesz się zaryzykować?

  [ http://nadziejakrwawi.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 153. Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 154. Utrata ukochanej nam osoby sprawia niewyobrażalny ból. Przekonała się o tym główna bohaterka, która dobrowolnie zgłasza się do wzięcia udziału w 72 edycji Igrzysk Głodowych. Los jak widać jej nie sprzyja... Spotka jeszcze większe cierpienie? Czy przeżyje?
  72glodoweigrzyska.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 155. Zapraszam do mnie, abyś dołączyła do spisu fanfiction. http://polecane-fanfiction.blogspot.com/
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 156. Na wszystko lekarstwem jest pisanie. Bo najważniejsze to nie dusić w sobie emocji. Dlatego właśnie stworzyłam swój własny, przytulny, internetowy kąt. Staram się go urządzić sobą, swoimi myślami, uczuciami i poglądami, które skądś się we mnie wzięły. Trzeba to zaakceptować. Albo wyjść. Tak, można też wyjść.
  Potrzebuję tego bloga, żeby nie zwariować przez świat, wraz ze światem. Chętnie posłucham opinii na temat moich wypocin, ale nie ukrywam, że piszę głównie dla siebie, aby nie dusić się sprawami, o których raczej nikomu nie mówię.
  Ogółem zapraszam do czytania i komentowania, każdy mile widziany, nawet (albo zwłaszcza) z odmiennymi poglądami.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Grindylow

  na-wszystko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 157. Czy dane będzie nam wygrać? Czy mogą zwyciężyć dwie osoby? Nie wiem. Ale za to na pewno wiem jedno. To on musi przeżyć, nie ja. Chcę żyć, ale jeszcze bardziej od tego pragnę, aby to właśnie Cato zwyciężył te igrzyska.

  http://thg-clove-and-cato.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 158. Osiemnastoletnia Clarissa Kelley zgłasza się na ochotniczkę za siostrę swojej zmarłej na Igrzyskach przyjaciółki. Dziewczyna nie chce umierać, ale dziewczyna z Dystryktu Czwartego ma dług do spłacenia. Mentorem Clarissy jest zwycięzca 56 Głodowych Igrzysk; jej brat Kristoff. Razem z Clarissą na Igrzyska jedzie Luke Carmor. Czy trybutka z czwórki zabije Clarissę? Czy dziewczyna wróci do domu? Czy na arenie możliwa jest miłość?

  "-Już czas. - Inez chwyta mnie za rękę. - Tam organizatorzy decydują o twoim losie."
  "- Sama decyduję o moim losie - mówię twardo i wchodzę do kapsuły, która przeniesie mnie na arenę."

  http://igrzyskaclarissy.blogspot.com/

  ZAPRASZAM WSZYSTKICH FANÓW IGRZYSK!

  OdpowiedzUsuń
 159. Zapraszam:
  69-igrzyska-glodowe.blogspot.com

  "Z rezygnacją patrzę w lustro. Spogląda na mnie z niego blond włosa dziewczyna, jej zielone oczy są smutne. Co się jej dziwić, idzie przecież na igrzyska, na śmierć… Staram się wykrzywić usta w uśmiech, to samo robi postać po drugiej stronie. Sztuczny uśmiech i znów kąciki warg opadają w dół. To ostatnia chwila, w której mogę sobie pozwolić na słabość. I świadkiem jej będę tylko ja i dziewczyna z lustra" Melisa Dayer, szesnastolatka z drugiego dystryktu, taka zawodowa, taka profesjonalna, a jednak słaba. To jest jak bestia, rozrywa ja od środka i nie pozwala raną się zasklepić - psychika. Miecz przekuł jej serce gdy wybrali go, teraz ona idzie walczyć o życie. Czy uda jej się przeżyć? A może załamie się i swoją krwią poznaczy arenę. Wejdź i zobaczy całkiem inne oblicze dystryktu drugiego i ludzi w nim mieszkających.

  OdpowiedzUsuń
 160. [Spam]
  „Zemsta Wygnanych”
  Hayden, niegdyś anioł stróż wiodła wspaniałe życie z rodzicami, będącymi władcami niebios. Jej szczęście nie trwa jednak zbyt długo, gdyż zostają oni zamordowani, a oskarżeni o tą straszliwą zbrodnię są rodzice jej najlepszej przyjaciółki, którą traktowała jak siostrę. Anioły podzieliły się na stróże z wilkołakami u boku oraz wygnanych, po których stronie stanęły wampiry. Hayden zachowuje się coraz gorzej. Czy byłe przyjaciółki ją uratują? Czy nie jest za późno? Miejmy nadzieję, że uda się zatrzymać wojnę i pogodzić skłócone rody.
  http://zemsta-wygnanych.blogspot.com/
  „Elitarny Oddział: Naznaczeni”
  Nieliczna grupa nastolatków urodzona z większymi zdolnościami niż inni ludzie pracuje dla firmy Casimira Farewolla. Zajmują się niecodziennymi obowiązkami... zabijają eksperymenty genetyczne, które uciekły z jego firmy o nazwie „My Place”. Wszystkie misje zleca im Gabrielle w imieniu prezydenta. Cała sprawa jest utajniona i nastolatkowie wiodą normalne życie. Czy potrafią na długo oprzeć się zakazanym dla nich uczuciom?
  http://elitarny-oddzial-naznaczeni.blogspot.com/
  „Wybrani”
  Kira jak sądzi jest z pozoru zwyczajną nastolatką, ale czy aby na pewno? Nie spodziewa się, że jej życie za niedługo przewróci się do góry nogami. Tak naprawdę ma w sobie niezwykły dar- widzi duchy. Poznaje chłopaka z podobnymi zdolnościami i razem rozwiązują zagadki morderstw dzięki duchom. Jednak nie podoba się to groźnym kryminalistom, chcącym ukryć swoje zbrodnie. Zrobią wszystko, żeby ich uciszyć, nawet zabiją. Czy tę dwójkę połączy głębsze uczucie? Czy mają szansę na prawdziwe szczęście?
  http://my-wybrani.blogspot.com/
  „Strażnicy Potępionych”
  Diana oraz dwoje jej przyjaciół są Strażnikami Zmarłych w innym wymiarze. Podlegają tylko rozkazom diabła. Interesują ich tylko zabawy, alkohol i sex. Do czasu, gdy Diana poznaje mężczyznę chcącego odzyskać swoją żonę z ich rąk. Między niebem, piekłem i czyśćcem zanim trafi się do tych miejsc mija 7 dni, w których można wydostać osobę, a ta wraca do świata żywych. Czy Dianie zmięknie serce i pomoże mężczyźnie odzyskać ukochaną?
  http://straznicy-potepionych.blogspot.com/
  Zapraszam serdecznie :)
  Pozdrawiam Lex May

  OdpowiedzUsuń
 161. Siekiera odbiła się od pola siłowego i poleciała nad głową Haymitcha, trafiając w głowę dziewczyny stojącej na przeciw niego. Ta upadła na ziemię, a wokół niej zaczęła się tworzyć szkarłatna kałuża. Chłopak podszedł na drżących nogach do trybutki. Po chwili na jego ustach pojawił się delikatny, lecz smutny uśmiech.
  -Wracam do ciebie, księżniczko - wyszeptał- Niedługo się zobaczymy.
  Nie wiedział jak bardzo się mylił.
  http://ann-beth-abernathy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 162. Nie jest to opowiadanie o kolejnej Katniss Everdeen, próbującej wzniecić powstanie. Ani o miłości na arenie i próbie uratowania tej drugiej połówki. Nawet o pewnym siebie zawodowcu lub wygadanej siedemnastolatce z silnym charakterem. Będzie opowiadać o czymś innym. Czym? Przekonajcie się sami…

  49igrzyska.blogspot.com

  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 163. Hej!
  Serdecznie zapraszam do Spisu Opowiadań http://nasz-spis-opowiadan.blogspot.com/, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie :D

  Załoga Spisu Opowiadań.

  P.S. wciąż poszukujemy osób, które dołączyły by do naszej załogi!

  OdpowiedzUsuń
 164. - Nie, Rail, najtrudniej jest pokonać ślepą miłość - szepczę mu do ucha, po czym wbijam nóż raz po raz w plecy ofiary, upada na ziemię, a ja razem z nim. Otwiera buzię, starając się wydać ostatnie tchnienie, jednak na próżno; po arenie rozlega się ostatni wystrzał z armaty.
  Jego martwe brunatne oczy wpatrują się we mnie, nie ma już w nich blasku, który tak bardzo kochałam. Dookoła nasza krew miesza się, stygnąc i ostatecznie krzepnąc. Czuję się coraz słabsza, chyba umieram ... To byłaby odpowiednia kara dla Kapitolu jak i najłagodniejszy wyrok dla mnie.
  Mrugam coraz wolniej, oddycham coraz słabiej, myślę coraz trzeźwiej.
  Leżymy jak za starych dobrych czasów, kiedy jeszcze żyłam w kłamstwie, niebo wydaje się takie realistyczne, ale jednak ma pewną skazę ... Nie, to nie skaza tylko poduszkowiec przyleciał by uratować mnie, zwyciężczynię, ostatnie serce, które bije w tej kuźni zła i terroru. Tu zostały napisane ostatnie dwadzieścia cztery rozdziały życia poległych trybutów i prolog mojego nowego życia.
  To ja wygrałam choć tego nie chciałam, to ja przetrwałam wbrew wszystkiemu, to ja zostałam najtwardszym z serc.
  ***
  Co teraz czuję? A co czuje psychopata mordujący niewinne dziecko? Gwałciciel zaraz po gwałcie? Mąż zdradzający żonę? Generał wypowiadający wojnę? Naukowiec tworzący nową odmianę choroby? Polityk oszukujący własny naród? Morderca zjadający ciało ofiary?
  Czuję coś czego nikt inny nie czuł, niezwykłą satysfakcję mieszającą się z poczuciem winy. Ból i radość. Niezwykłe obrzydzenie do samego siebie, jak i zwierzęcą potrzebę zrobienia tego jeszcze raz. Przecież to takie proste, jeszcze raz zabić.


  Serdecznie zapraszam na bloga o tematyce THG, pisanego z perspektywy Johanny Mason, jednej z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych obywateli postapokaliptycznego państwa, Panemu.
  http://najtwardsze-z-serc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 165. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  Załoga graficznej przystani
  http://graficzna-przystan.blogspot.com/

  PS: Nabór jest otwarty! :)

  OdpowiedzUsuń
 166. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 167. Zapraszam
  http://igrzyskaoczamifinnicka.blogspot.com/2015/07/rozdzia-i.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 168. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 169. Zobacz jak się złożyło! :o Całkiem przypadkowo piszemy oby dwie o Pierwszy Głodowych Igrzyskach!
  http://first-hungergames.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łał! To zabrzmiało tak szczerze ;>
   Patrz! całkiem przypadkowo mamy bardzo podobne adresy blogów! I ja bardzo przypadkowo założyłam swojego 2,5 roku temu :) Ile przypadków na tym świecie!

   Usuń
 170. Nic nie wróżyło katastrofy światowego formatu, a mimo to działania pewnej grupy zrujnowały dotychczasową harmonię. Ci, którzy przeżyli muszą nauczyć się funkcjonować w obcych warunkach, zdani tylko na siebie.Rodzą się przyjaźnie, miłości, uczucia... Jednak czy okażą się na wystarczająco silne, by przetrwać w świecie bez zasad? Zapraszam na powieść z działów: postapokaliptyka, romans, dramat, kryminał, sensacja, akcja. Będzie wiele różnych wątków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie;) Wejdź w ten świat i zobacz jak wiele może wytrzymać ludzka psychika. Zapraszam! sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 171. Czy cierpisz na niedostatek kotów? Absurdu? Bezsensu? Głupoty? Czy uwielbiasz chory humor? Śmieszą Cię żarty, których nikt inny oprócz was nie rozumie? Masz masochistyczne zaburzenia osobowości? A może twierdzisz, że jest za mało fików inspirowanych twórczością J. K. Rowling? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś na „TAK” to zapraszamy do nas! Harry Potter i HOGWART SHORE spełni wszystkie Twoje koszmary! Wkurzające OC? JEST! Głupkowata fabuła? JEST! Łamanie kanonu? JEST! Czerpanie inspiracji z seriali MTV? JEST, JEST i JEST! Zatem – rzucamy Ci wyzwanie! Wejdź i przekonaj się sam, czy dasz radę dotrwać do końca naszej historii!
  Zapraszamy: http://hogwartshore.blogspot.com/
  Pozdrowienia,
  Boom Boom & Rich B. ♥

  OdpowiedzUsuń
 172. http://rosabelle-john.blogspot.com/

  Świat pełen okropieństw, w którym tak trudno przeżyć. Każde z nich ma na to swój sposób.
  Rosabelle - dziewczyna, która straciła wszystkich, których kochała. Popełniła czyn, mogący dać jej szansę na lepsze życie. Zabiła człowieka z zimną krwią. I to nie byle jakiego człowieka. Prezydenta. Uciekła z więzienia i jest zmuszona uciekać dalej.
  John - chłopak, który ma na sumieniu wiele ludzkich istnień. Wyrusza w pościg za mordercą swojego "pana". Nienawidzi Rose za to, co zrobiła. Pragnie się na niej zemścić.
  Ale czy pewnego dnia jego myślenie się zmieni? Co zrobi Rosabelle, gdy dowie się, kto odebrał jej tych, których kochała? Co stanie się, gdy tych dwoje się spotka? Czy przyjaźń ma jakiekolwiek szanse na przetrwanie? Czy w tym świecie jest miejsce na miłość?

  OdpowiedzUsuń
 173. Zapraszam serdecznie na bloga, na którym będę publikowała fanfiction o Haymitchu Abernathym i Maysilee Donner ;)

  www.haysilee-na-zawsze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 174. Zapraszam : )

  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 175. — Wpuść mnie do środka ­– warknął tak groźnie, że Airi zjeżyły się włoski na karku.
  — Najpierw powiedz jaka to sprawa. ­– Nie takiej odpowiedzi się spodziewał. Zamachnął się i z dużym impetem uderzył pięścią w drzwi, sprawiając, że dziewczyna odsunęła się od nich o kilka kroków. Później bardzo subtelnie otworzył je i zamknął, będąc już w środku mieszkania.
  Airi oceniła sytuację. Jeśli miał zamiar ją okraść lub zgwałcić, nie poradziłaby sobie. Był silny, zwinny i dużo szybszy od niej. Telefon leżał w kuchni. Gdyby jakimś cudem zdołała mu uciec i chwycić komórkę, prawdopodobnie zanim wpisałaby numer, byłaby już na drugim świecie, do którego jej się zbytnio nie spieszyło. Cóż, mogłaby ewentualnie rzucić się w stronę drzwi. Przy szczęściu, które nigdy jej nie opuszczało, bo w ogóle go nie miała, i dobrych lotach, może, MOŻE zdążyłaby dobiec do sąsiadów. Chociaż uwzględniając jej brak jakiejkolwiek kondycji… Cholera! To wszystko przez Luize i jej czwartkowe zachcianki.

  Zapraszam i pozdrawiam! :)
  http://epeisodionepeisodion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 176. Z góry chciałabym przeprosić za spam, ale dopiero zaczynam i jakoś trzeba się rozpowszechnić. Jeśli Cię tym uraziłam, po prostu usuń mój komentarz :)

  "Lottie ma z pozoru spokojne i poukładane życie, obydwojga rodziców, grono wiernych przyjaciół, a do tego ogromny talent i wszelkie predyspozycje do uprawiania koszykówki.
  Jednak mówi się, aby nie oceniać książki po okładce, bo bywa tak, że czasami problemy pojawiają się znikąd.
  Złe zinterpretowanie danej sytuacji, odmienne poglądy, kłótnie i wiele innych czynników może sprowadzić człowieka na niewłaściwą drogę.
  A Lottie to przeciętna nastolatka, która boryka się z prawdziwymi problemami życia codziennego.
  Pytanie tylko jak sobie z nimi poradzi...
  To historia Lottie.
  To karuzela Lottie."
  http://carousel-lottie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 177. Hej :)
  Chciałabym serdecznie zaprosić cię do nowo powstałego katalogu opowiadań :)
  Pozdrawiam
  Nicolette
  katalog-fanfiction-ksiazkowych.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 178. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików! Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 179. W wolnej chwili zapraszam na fanfiction o Haymitchu Abernathym i Maysilee Donner :)
  www.na-zawsze-haysilee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 180. Nie spodziewałem się, że nadejdzie taki dzień, który będę mógł nazwać ostatnim. To, co nas spotkało, sprawiło, że wszyscy poczuliśmy się nieśmiertelni. Wydaje mi się, że na początku przede wszystkim dobrze się bawiliśmy. Do czasu ostatniego dnia. Nie byłem na niego przygotowany i kiedy się zakończył, czułem się całkowicie rozbity. Właściwie byłem wrakiem dawnego siebie. Może gdybym wiedział, zniósłbym to lepiej. Ale czy na takie dni można się w ogóle przygotować?
  dzien-ostatni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 181. Wzywamy wszystkich pisarzy fanfiction: dołącz do konkursu fanfiction #SweekFanFic! 😃
  Dodaj dowolne fanfiction na Sweek, aby wygrać 350 zł 💸Czytelnicy również wygrywają.
  To jest bezpłatny konkurs. Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej! 👇
  http://bit.ly/konkurs_fanfiction

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz c: one naprawdę bardzo pomagają w prowadzeniu bloga
I proszę o niespamowanie pod postami :) do tego jest zakładka SPAM